Š. m. gegužės mėn. pabaigoje Užsienio kalbų centre „viešėjo“ ir anglų kalbos paskaitas nuotoliniu būdu skaitė kolegės iš Kragujevaco universiteto, Serbijos. Ekonomikos fakulteto studentai turėjo progos klausyti verslo anglų kalbos paskaitų ir dalyvauti pratybose, kurias vedė dr. Danicos Jerotijević Tišma, minėto universiteto Filologijos ir menų fakulteto dėstytoja.

Su kita dėstytoja – Kragujevaco universteto anglų kalbos lektore ir Tarptautinių projektų skyriaus vadove Neda Vidanović Miletić – artimiau susipažinti galimybė teko Verslo vadybos fakulteto Reklamos vadybos studijų programos studentams.

Vizito programą derinusios ir bendravimą koordinavusios Užsienio kalbų centro dėstytojos Ingrida Galkauskienė ir Danutė Belazarienė  pasidžiaugė kolegių iš Serbijos įdomiomis paskaitomis ir naudinga studentų patirtimi.

Užsienio kalbų centro dėstytojai pasinaudojo galimybe ir  bendravo virtualioje erdvėje su abiem lektorėm, sužinojo  daug įdomaus apie Kragujevaco universtetą, užsienio kalbų dėstytojų metodinę ir mokslo veiklą, domėjosi nuotoliniu kalbų mokymu ir galimomis bendradarbiavimo sritimis. Užsienio kalbų centro dėstytoja ir TRPT projektų vadovė Sigita Leistrumienė pakvietė koleges iš Kragujevaco universteto į Kolegijoje gruodžio 13-17 d. vyksiančią tarptautinę personalo mokymų savaitę.

 

Užsienio kalbų centro informacija