Socialinė atsakomybė

Padėkos Kolegijos MTF savanoriams Europos kalbų dieną

Europos kalbų diena Lietuvoje kaip ir kitose ES šalyse švenčiama nuo 2001 metų ir jau dešimtį metų Valstybės institucijų kalbų centras organizuoja šiai dienai skirtus renginius moksleiviams, studentams ir kitiems suinteresuotiesiems kalbų mokymusi ir mokymu. Nuo 2012 m. Vilniaus kolegijos Užsienio kalbų centro dėstytojai ir VVF, ATF bei MTF studentai ne tik dalyvauja šiuose renginiuose, bet ir talkina organizuojant jau tradiciniais tapusius  renginius: Kalbų dirbtuves, Protų mūšius Vilniaus mokytojų namuose, Valstybės institucijų kalbų centre (VIKC) ar Vilniaus Rotušėje ir jos aikštėje.

Šiais metais Europos kalbų dienos (EKD) renginiuose, kurie vyko Vilniaus Rotušėje ir Valstybės institucijų kalbų centre savanoriavo Menų ir kūrybinių technologijų pirmo kurso Kultūrinės veiklos vadybos ir Įvaizdžio dizaino studijų programų studentai Kotryna, Rusnė, Ieva, Arijana, Eglė, Ugnė, Guoda ir Laurynas. Vilniaus Rotušėje vyko Protų kovų „Europos kalbų labirintas 2019“ finalas, kuriame varžėsi moksleivių komandos iš įvairių Lietuvos miestų: Šiaulių, Visagino, Alytaus, Utenos, Vilniaus, Kauno, Anykščių, Kretingos, Jurbarko, Garliavos, Daugų, o VIKC  Kalbų dirbtuvės, kurias kasmet rengia užsienio šalių ambasados.

Šaunūs MTF studentai bei UKC dėstytojos Halina Klupšienė ir vedėja Jūratė Patackaitė sulaukė pagyrų ir padėkų iš organizatorių už nuoširdų darbą ir naudingą pagalbą Europos kalbų dienos 2019 renginiuose. Džiaugiamės galėdami padėti mūsų partneriams VIKC ir prisidėti prie kalbų populiarinimo Lietuvoje, o taip pat būti reikalingais visuomenei, nes kaip rašoma  VIKC direktorės Audronės Auškelienės padėkose: „Tu negyvenai, kol nepadarei gero kažkam, kas tau negalės atsilyginti. Savanoriams nemokama ne todėl, kad jie beverčiai, o todėl, kad jie neįkainojami.“ (Sherry Anderson)

Užsienio kalbų centro informacija