Verslo vadybos fakulteto veiklos ištakų 70-mečiui skirtų renginių ciklą tęsia jau 4-oji tarptautinė studentų konferencija „Jaunimas besikeičiančioje visuomenėje“. Kasmetinės konferencijos tikslas – skatinti studentų mokslinę veiklą, kritinį mąstymą, gebėjimą atlikti tyrimus, analizuoti ir perteikti informaciją.

Šįkart konferencija susirinkusiuosius nudžiugino ne tik jaunimui aktualių temų pranešimų įvairove, „gyliu“, bet ir užsiregistravusių dalyvių skaičiumi: konferencijoje dalyvavo virš 100 dalyvių, 7 sekcijose buvo perskaityti net 48 pranešimai. Be Vilniaus kolegijos studentų ir dėstytojų, konferencijoje dalyvavo ir Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos atstovai, vaizdo nuotoliniu būdu prisijungė Utenos kolegijos akademinė bendruomenė.

„Šiandien visi, susirinkę čia, klausydami pranešimus, turi savęs nuolat klausti – „kodėl?“ Kodėl yra taip, kaip yra ir kodėl negalėtų būti taip, kaip norime mes patys? Diskusijos, ginčai šiandien turi suintensyvinti ne tik protą, bet ir emocijas, sužadinti vidinę energiją, ambicijas. Linkiu, kad šiandien pranešimai būtų nuspalvinti emocijomis, netaptų vien pranešimais, „sukonstruotais“ intelektu“, – konferencijos atidaryme kalbėjo VŠĮ „Versli Lietuva“ komunikacijos vadovė Rasa Bagdonienė.

Viešniai antrino ir Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Jonas Laniauskas ir pabrėžė pranešimų temų aktualumą plačiajai visuomenei: „Šaunu, kad nagrinėjate temas, aktualias Vilniaus miestui, siūlote idėjas. Savivaldybės durys yra atviros visiems, kurie nori gilintis į miesto problemas ir prisidėti prie sprendimų priėmimo.“