Vilniaus kolegijos verslo vadybos fakulteto lektorė Danutė Belazarienė 2016 m. rugsėjo mėnesio   19-23 dienomis skaitė paskaitas Suomijos Seinajoki taikomųjų mokslų universiteto  studentams ir dalyvavo dalykiniuose susitikimuose su šios aukštosios mokyklos dėstytojais.

Vizito metu   dėstytoja lankėsi Maisto ir svetingumo mokyklos studentų surengtoje parodoje apie grybų ir uogų paruošimą pramoniniu būdu, kurioje studentai demonstravo pagamintus produktus, parodė ir detaliai paaiškino,  kaip vyksta gamybos procesai. Kartu tai buvo ir galimybė pamatyti puikiai įrengtas laboratorijas, skirtas studentų praktiniams darbams.

Daug dėmesio buvo skirta bendradarbiavimo intensyvinimui tarp Vilniaus kolegijos  ir Seinajoki taikomųjų mokslų universiteto. Dėstytoja susitiko su trijų fakultetų/mokyklų  tarptautiniais koordinatoriais, programų vadovais, kurie išreiškė norą plėsti bendradarbiavimą tarp partnerių institucijų, pristatė puikiai parengtas programas atvykstantiems  studentams, aktyviai propaguoja bendradarbiavimo idėjas, skatindami savo studentus atvykti studijuoti į Vilniaus kolegiją.

Tai buvo puiki proga padirbėti kitoje kultūrinėje aplinkoje ir susipažinti su maksimaliai studentų poreikius atitinkančia ugdymo įstaiga.