Tarptautinės konferencijos metu pranešimas apie užsienio kalbų įvairovės didinimo Vilniaus kolegijoje realijas susilaukė daug dėmesio iš užsienio specialistų.

2019 m. gegužės 17-18 dienomis Užsienio kalbų centro lektoriai Vytenis Končius, Jūratė Z. Merkienė ir Violeta Žemaitienė su pranešimu „Increasing Foreign Language Diversity at Vilniaus kolegija/University of Applied Sciences – Supply and Demand” dalyvavo tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Kalbų mokymasis: problemos ir perspektyvos”(Learning Languages Problems and Perspective), Liepojos universitete (Liepājas Universitāte) Latvijoje.

Šią konferenciją Liepojos universiteto Edukologijos katedra organizuoja kartu su Latvių kalbos ir literatūros asociacija, Latvijos anglų kalbos dėstytojų asociacija, Britų taryba ir Rygos Goethe Institutu jau 16-ąjį kartą. Užsienio kalbų centro dėstytojai vyko į konferenciją pirmą kartą siekdami ne tik pristatyti Vilniaus kolegiją, Užsienio kalbų centrą, bet ir užmegzti ryšius su šio universiteto kalbininkais. Anglų kalbos lektorius Vytenis Končius skaitęs pranešimą (bendraautoriai Violeta Žemaitienė, Jūratė Patackaitė ir Jūratė Z. Merkienė) apie užsienio kalbų įvairovės didinimo Vilniaus kolegijoje realijas ir perspektyvas sulaukė klausimų apie Kolegiją ir užsienio kalbas. UKC lektoriai išgirdo įdomių pranešimų, dalyvavo diskusijose, užmezgė ryšius su Liepojos universiteto užsienio kalbų dėstytojais ir pakvietė atvykti 2020 m. rudenį į Vilniaus kolegijos tarptautinę konferenciją.

Užsienio kalbų centro informacija